Ліга чемпіонів з баскетболу-2023/24. Фінал чотирьох.

Тенеріфе (Іспанія) – Перістері (Греція) – 97:93

Унікаха (Іспанія) – Мурсія (Іспанія) – 80:74

Матч за 3-тє місце, 28 квітня

Мурсія – Перістері – 87:84

Фінал, 28 квітня.

Унікаха – Тенеріфе – 80:75

Турнір завершився повним тріумфом іспанських клубів, які посіли перші три місця.

Унікаха вперше у недовгій історії турніру пробилася до фіналу, і одразу здобула перемогу над досвідченішим бійцем, дворазовим переможцем змагання. Тенеріфе зазнав другої поразки в четвертому для себе фіналі баскетбольної ЛЧ.

MVP Фіналу чотирьох був визнаний американський легіонер Унікахи Кендрік Перрі, який став одним із найрезультативніших гравців у складі команди-переможця у вирішальному матчі – 17 очок.

Тріумфувавши у ЛЧ, Унікаха здобула право зіграти у Міжконтинентальному кубку – FIBA Intercontinental Cup.

Ліга чемпіонів ФІБА – третій за силою клубний турнір, який проводиться щорічно серед баскетбольних клубів Європи під егідою ФІБА-Європа. Вперше турнір відбувся у сезоні-2016/17. З 8-ми розіграшей турніру у 5-х перемагали іспанські клуби.