Єврокубок. Тур 3

Група А

Прометей (Україна) – Лондон Лайонз (Англія) – 87:99 (30:19, 15:29, 20:25, 22:26)

Прометей напередодні розібрався з Гамбургом та поступився Бешикташу. У третьому матчі українська команда не змогла переграти Лондон Лайонз.

Прометей ефектно розпочав поєдинок та після першої чверті лідирував з рахунком 30:19. Далі суперник перехопив ініціативу та не лише скоротив відставання, а й вирвався вперед. Лондон Лайонз продовжив домінувати й після великої перерви. Прометей так і не зміг повернути собі лідерство.

Найрезультативнішим гравцем у складі українського клубу став Маркус Кін. У його активі 18 очок, три підбирання та пʼять передач. Далі Прометей проведе матч проти Цедевіти Олімпії. Поєдинок відбудеться 25 жовтня.