Маямі подвоїв перевагу в серії з Мілуокі завдяки історичному досягненню Джиммі Батлера. Форвард господарів набрав 56 очок, оформив 9 підбирань та дві результативні передачі. Крім того, що Батлер оновив рекорд своєї команди за кількістю очок в окремій грі плей-офф, він ще й повторив четвертий результат в історії плей-офф НБА.

4. Вілт Чемберлен (1962) – 56.

Лейкерс вирвали перемогу над Мемфісом в овертаймі. Протягом останніх п'яти хвилин основного часу лідерство 4 рази переходило від однієї команди до іншої. За рахунку 90:97 на користь "Гризліс" розігруючий каліфорнійців Д'Анджело Расселл закинув три поспіль триочкові, однак за 6,7 секунди до кінця гри Десмонд Бейн знову вивів Мемфіс вперед (104:102).

Леброн Джеймс перевів гру в овертайм виконавши лей-ап через найкращого оборонця поточного сезону Джарена Джексона за 0,8 секунди до фінального гонга.

Загалом Леброн набрав 22 очки, оформив 20 підбирань, 7 передач – це його особистий рекорд в плей-офф НБА. Джеймс також став першим гравцем Лейкерс з часів Шакіла О’Ніла (2004 рік), який показав результат 20+20 у плей-офф. Рахунок в серії – 3:1 на користь каліфорнійців.