Лейкерс у домашньому матчі поступився Далласу з рахунком 110:111. За хвилину до завершення основного часу Максі Клебер отримав м'яч після передачі Кайрі Ірвінга і здійснив триочковий кидок під сирену, який приніс перемогу гостям. Варто відзначити Ірвінга, який заробив 38 очок, а також здійснив 6 підбирань та стільки ж результативних передач.

У іншому матчі туру Філадельфія розгромила Шарлотт – 121:82. Найкориснішим гравцем матчу став Джоел Ембіід. У його активі 38 очок, 13 підбирань та 5 передач. Український захисник Святослав Михайлюк провів на майданчику 8 хвилин 46 секунд. За цей час він заробив 4 очки, зробив підбирання та передачу.

Натомість Чикаго та Міннесота визначили переможця лише у додатковий час. Господарі виявилися сильнішими та завершили гру в ролі тріумфаторів – 139:131.