Важливу зустріч Міннесоти і Кліперс раптово перервали у другій чверті. Поки гравець господарів виконував штрафні кидки, на іншому боці вболівальниця несподівано вийшла на майданчик та спробувала приклеїти руку до паркету.

Як згодом виявилося, жінка протестувала проти власника Міннесоти Глена Тейлора від імені групи захисту тварин Direct Action Everywhere. На протестувальниці була майка з написом "Глен Тейлор смажить тварин живцем".

Йдеться, вочевидь, про яєчну ферму в Айові, що належить Тейлору. Там нещодавно довелося вбивати курчат через спалах пташиного грипу.

Співробітники служби охорони арени оперативно відреагували і забрали жінку з майданчика. Матч завершився перемогою Міннесоти (109:104). У стартовому раунді плей-офф "вовки" зіграють з Мемфісом.