У місті Лозанна, Швейцарія, відбувся етап Діамантової ліги. Виступили українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко.

Геращенко не змогла з трьох спроб взяти висоту 1,92 м. Українка поділила 5-те місце з представницею Узбекистану Сафіною Саддулаєвою.

Натомість Ярослава Магучіх здобула золото. Українка вела боротьбу з австралійкою Паттерсон - обидві з першої спроби висоту 1.96 м. Згодом наша землячка стрибнула на 1.99 м, ставши переможницею Діамантової ліги. Магучіх намагалася взяти висоту 2.03, але не зробила це за підсумком трьох спроб.

Варто зауважити, що для обох наших спортсменок це перший старт після Олімпіади-2024 у Парижі. Магучіх стала олімпійською чемпіонкою у жіночих стрибках у висоту на Олімпіаді у Парижі. Завдяки цій медалі Магучіх принесла Україні перше в історії золото на Олімпійських іграх у стрибках у висоту. У фіналі вона випередила австралійку Ніколу Оліслагерс. Геращенко стала бронзовою призеркою Ігор-2024.