Україну у фіналі цієї дисципліни представляли двоє чоловіків: Олег Дорощук і Владислав Лавський. Дорощук припинив боротьбу на позначці 2 метри 26 см. Однак цього виявилося достатньо, щоб здобути бронзову медаль. Це перша відзнака Олега на змаганнях такого рівня.

Головна боротьба за золото розгорнулася між Владиславом Лавським та зірковим італійцем Джанмарко Тамбері. Українець здобув срібло, підкоривши висоту 2 метри 29 сантиметрів. Тамбері ж з першої спроби взяв висоту 2 м 32 см. А згодом покращив свій результат ще на 5 см. Це новий рекорд Європи. До слова, для Лавського це взагалі дебютна континентальна першість.

Нагадаємо, що у змаганнях серед жінок другий рік поспіль тріумфувала українська королева висоти Ярослава Магучіх. Загалом збірна України здобула 6 медалей на цьому чемпіонаті Європи, перевершивши результат попереднього року (тоді було 5 нагород).