В незвичній для себе дисципліні українська спортсменка не вразила. Марина не змогла пробитись до фіналу, посівши останнє, восьме місце своєї кваліфікаційної групи з часом 7.73 секунди.

У стрибках в довжину Марині також не вдалось досягнути значних успіхів. Чотири спроби Бех-Романчук завершилися заступом, а в останній вдалось показати результат 6,38 м, які принесли українці шосте підсумкове місце. Востаннє Марина не перетинала позначку в 6,40 метра у червні 2021 року в словацькому Шаморіні.

Її особистим рекордом українки в бігу на 60 метрів є 7.57 секунди на змаганнях у Сумах 2019 року. Зазначимо, 1 березня в шотландському Глазго стартує перший за два роки чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні, де Бех-Романчук знову перевірить свої сили.

До слова, у минулому сезоні наша легкоатлетка стала чемпіонкою Європейських ігор у Польщі.