Україну в хорватській столиці представляли дві спортсменки – Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх. Перша випала з боротьби вже на висоті 1,90 м. і в підсумку фінішувала 8-ю.

Основна боротьба почала точитися на показнику в 1,95 метри, яку Магучіх легко підкорила. Окрім українки її перестрибнули австралійка Елеанор Паттерсон та сербка Ангеліна Топіч. Остання, до слова, вигравала турнір у Загребі минулого року.

Українська королева стрибків у висоту гарантувала собі якмінімум срібну медаль на висоті в 1.97 м. Вона її взяла в останній спробі. Топіч вирішила пропустити цю планку і спробувала підкорити 1,99 метри. Така авантюра виявилася неуспішною і Ярослава стала переможницею змагань Континентального туру у Загребі.

Для неї – це друга поспіль перемога на етапах Континентального туру. Перед цим вона взяла золото у Хенгело.

Магучіх зробила тривожну заяву після скромної перемоги на престижному турнірі