Збірна України з волейболу вийшла у фінал чотирьох Золотої Євроліги – перемога над Португалією стала вирішальною

31 травня 2024 , 23:44 / Читать на русском

Чоловіча збірна України з волейболу обіграла Португалію в рамках Золотої Євроліги.

"Синьо-жовті" у важливому поєдинку вирвали перемогу над португальцями, яка гарантувала їм вихід у фінал чотирьох Золотої Євроліги. Добитися успіху не завадили ні зміна тренера, ні бойкот лідерів.

Збірна України з волейболу зазнала першої поразки в сезоні жіночої Золотої Євроліги

Українці забрали першу партію і могли претендувати на легку перемогу. Однак суперники швидко зібрались силами і замахнулись на камбек, святкувавши успіх у другому раунді.

Далі підопічні Рауля Лосано показали характер і таки досягнули бажаного – непроста перемога з рахунком 3:1. Особливо епічно закінчилась остання партія, в якій "синьо-жовті" більшу частину часу поступались, але змогли виграти навіть попри те, що подекуди відставання складало 8 очок.

У останньому матчі групового етапу наша команда зустрінеться зі збірною Бельгії. Поєдинок запланований на неділю, 2 червня. Старт о 21:00.