Чоловіча збірна України з волейболу зазнала від Чехії першої поразки в Золотій Євролізі

26 травня 2024 , 00:25 / Читать на русском

Чоловіча збірна України з волейболу зустрічалася з Чехією у третьому турі Золотої Євроліги.

Золота Євроліга. Третій тур

Україна – Чехія – 1:3 (22:25, 25:23, 15:25, 22:25)

У першому матчі Україна впевнено перемогла збірну Румунії (3:1), а в другому розбила Азербайджан (3:0). Гра з чехами видалася дуже рівною. У першому сеті суперники дотиснули "синьо-жовтих" з рахунком 25:22.

Жіноча збірна України з волейболу здолала Словаччину у третьому матчі в Золотій Євролізі

У наступній партії підопічні Рауля Лосано взяли гору (25:23), вирівнявши шанси на перемогу. У наступному відтинку протистояння Україна дозволила чехам перемогти з напрочуд комфортним гандикапом – 25:10.

Все вирішила четверта партія, яку чехи закрили із рахунком 25:21 та завдали Україні першої поразки у цьому сезоні Золотої Євроліги. Нагадаємо, "синьо-жовті" виступають експериментальним складом через бойкот низки гравців національної команди.

Після цієї поразки українці впали на 5-е місце у турнірній таблиці серед 12 команд.