Алькарас став першим півфіналістом Олімпіади-2024 – епічний тай-брейк приніс перемогу над 9-м сіяним

1 серпня 2024 , 17:51 / Читать на русском

Визначився перший півфіналіст тенісного турніру Олімпіади-2024 у чоловіків.

Олімпійські ігри 2024. 1/4 фіналу

Томмі Пол (США) – Карлос Алькарас (Іспанія) – 3:6, 6:7 (7:9)

Ним став третя ракетка світу Карлос Алькарас. Іспанець у 1/4 фіналу здобув непросту перемогу над дев'ятим сіяним, американцем Томі Полом, який посідає 13 місце у світовому рейтингу. Ще в липні тенісисти зустрічались на Вімблдоні, а вже сьогодні доля звела їх у чвертьфіналі Олімпіади – Карлос переміг вдруге поспіль.

Алькарас, Джоковіч і Свьонтек ідуть далі, прощання з "нейтральними" – підсумки тенісного дня на Олімпіаді-2024

Пол зумів нав'язати боротьбу іменитому супернику, але це не допомогло досягнути бажаного результату. Алькарас без проблем забрав перший сет, але був за крок до поразки у другій партії. Утім долю матчу вирішив ефектний тай-брейк, який завершився з рахунком 9:7 на користь іспанця. Поєдинок тривав 2 години.

Алькарас у півфінал Олімпіади у Парижі зустрінетья з переможцем пари Каспер Рууд – Фелікс Оже-Альяссім.