Кривдниця Світоліної вилетіла, впевнені перемоги Алькараса та Сіннера – Вімблдон-2024

8 липня 2024 , 09:59 / Читать на русском

Відбулись матчі 1/8 фіналу на Вімблдоні.

Вімблдон, Лондон, 1/8 фіналу

Карлос Алькарас (Іспанія) – Юго Ембер (Франція) – 6:3, 6:4, 1:6, 7:5

Яннік Сіннер (Італія) – Бен Шелтон (США) – 6:2, 6:4, 7:6

Григор Димитров (Болгарія) – Данило Медведєв – 3:5 (відмова Димитрова)

Томмі Пол (США) – Роберто Баутіста-Агут (Іспанія) – 6:2, 7:6, 6:2

Емма Наварро (США) – Корі Гауфф (США) – 6:4, 6:3

Паула Бадоса (Іспанія) – Донна Векич (Хорватія) – 2:6, 6:1, 4:6

Жасмін Паоліні (Італія) – Медісон Кіз (США) – 6:3, 6:7, 5:5 (відмова Кіз)

Лулу Сан (Швейцарія) – Емма Радукану (Велика Британія) – 6:2, 5:7, 6:2

Екс-перша ракетка світу іспанець Карлос Алькарас вийшов до чвертьфіналу, перемігши француза Уго Умбера за 3 години. До слова, Алькарас виграв 11-й матч поспіль на цих кортах – торік він виграв титул Вімблдонського турніру.

Гвардіола став свідком божевільного тай-брейку, футбол перервав матч Джоковіча – Вімблдон

"Суху" перемогу зміг здобути Яннік Сіннер. Здолавши Бена Шелтона зі США він забезпечив собі участь у чвертьфіналі Вімблдону вже третій рік поспіль.

Друга ракетка світу американка Коко Гофф зазнала поразки від своєї землячки Емме Наварро, яка посідає 17-е місце класифікації WTA. Емма встановила рівність у особистих зустрічах – 1:1. Матч тривав 1 годину 16 хвилин.

Не зуміла пробитися до наступного етапу і Паула Бадоса. Іспанська тенісистка у трьох сетах поступилася Донні Векіч (37). У наступному колі хорватка зіграє проти Лулу Сан зі Швейцарії.