Завацька стартувала з розгромної перемоги на турнірі в Італії

19 квітня 2023 , 14:36 / Читать на русском

Українська тенісистка Катаріна Завацька вийшла до другого кола змагань ITF W25 в Санта-Маргеріта-ді-Пула.

ITF W25, Італія. 1/16 фіналу

Катаріна Завацька (Україна) – Аліс Роббе (Франція) – 6:2; 6:2

Катаріна Завацька (WTA 262) у стартовому матчі розгромила француженку Аліс Роббе (WTA 232). Матч тривав 1 годину 35 хвилин. Українка припустилася трьох подвійних помилок, програла два гейми на своїй подачі та зробила шість брейків.

Україна поступилася Чехії на Кубку Біллі Джин Кінг – геройства Костюк виявилося замало

Зазначимо, що Роббе перед зустріччю із Завацькою виграла 10 матчів поспіль, ставши чемпіонкою на двох турнірах ITF W25 у Бурунді. У другому колі наша тенісистка зіграє з представницею Болгарії Герганою Топаловою.

Раніше Катаріна була у складі збірної України на Кубку Біллі Джин Кінг. Українки не змогли переграти представниць Чехії. За підсумками цієї стадії у листопаді 2023 року саме чешки позмагаються за Кубок Біллі Джин Кінг ще з 11-ма збірними