УКР РУС

Свьонтек зазнала дикого фіаско від мільярдерки і розгромно програла в останньому турнірі перед Вімблдоном

24 червня 2026 , 18:47 / Читать на русском

Іга Свьонтек невдало стартувала на турнірі WTA 500 у Бад-Гомбургу.

WTA 500. Бад-Гомбург. Трава. 1/8 фіналу

Іга Свьонтек (Польща) – Емма Наварро (США) – 5:7, 6:2, 3:6

Третя ракетка світу стартовий тур змагань у Німеччині пропускала завдяки першому номеру посіву, а її суперницею в 1/8 фіналу стала Емма Наварро (№ 24 WTA). Тенісистки зустрічалися між собою тричі й перед сьогоднішнім матчем у рахунку вела Іга. Втім, американська мільярдерка відновила паритет.

Світоліна несподівано знялася з останнього турніру перед Вімблдоном – відома причина

Перший сет виявився за Наварро, але в другому Свьонтек розгромно відігралася, оформивши 6:2. Вирішальна партія вийшла для польки холодним душем. Іга програла на початку три гейми поспіль, далі один забрала, але від поразки все ж не врятувалася.

Американка за 2 години та 7 хвилин розбила Свьонтек і вийшла на Габріелу Русе в чвертьфіналі Бад-Гомбурга.

 

Подруга Костюк створила суперсенсацію у Бад-Гомбурзі, прибивши російську колишню Сіннера