УКР РУС

Світоліна назвала несподівану перешкоду у матчі з росіянкою у Бад-Гомбургу

24 червня 2026 , 10:00 / Читать на русском

Еліна Світоліна поділилася враженнями після перемоги над росіянкою Людмилою Самсоновою в 1/8 фіналу турніру WTA 500 у Бад-Гомбургу.

Нагадаємо, що Світоліна програла безпрапорній перший сет, але потім оформила камбек.

Світоліна оформила камбек проти росіянки та пробилася у чвертьфінал Бад-Гомбурга

"Насамперед я просто рада бути тут. Після ґрунтового сезону все відбувається дуже швидко: були декілька матчів у Берліні, а тепер я вже тут.

Був непростий поєдинок. Думаю, ми боролися не лише одна з одною, а й із сонцем. На одному боці корту воно було досить сильним і створювало додаткові труднощі. Я рада здобути перемогу, провести ще один матч тут і продовжити грати на траві.

Як планую провести вихідний перед наступним поєдинком? Буду триматися подалі від спеки. Мабуть, прогуляюся парком. Тут справді дуже красиво й спокійно. Це приємна атмосфера перед поїздкою до Лондона", – наводить слова Еліни Великий теніс України.

У чвертьфіналі перша ракетка України зіграє з китаянкою Ван Сіньюй.

 

Світоліна обіграла росіянку перед Вімблдоном – відеоогляд матчу