Екс-перша ракетка світу пробилася до чвертьфіналу турніру в Бад-Гомбурзі та може зіграти зі Світоліною
Представниця Японії Наомі Осака крокує далі на турнірі у німецькому Бад-Гомбурзі.
WTA 500. Бад-Гомбург. Трава. 1/8 фіналу
Наомі Осака (Японія) – Еліз Мертенс (Бельгія) – 6:3, 6:3
15 ракетка світу Наомі Осака, яка свого часу очолювала рейтинг WTA, зіграла в 1/8 фіналу престижного турніру в Німеччині проти Елізе Мертенс з Бельгії.
Німкеня з Києва ледь не створила сенсацію проти зіркової мільярдерки, але програла на старті турніру зі СвітоліноюФаворитка зустрічі досить швидко оформила брейк та забезпечила собі комфортну перевагу у рахунку. Перший сет завершився на користь Осаки – 6:3.
Не змогла нав'язати боротьбу Мертенс й у другій партії. Бельгійка спромоглася лише на 3 виграні гейми. У підсумку, Осака пройшла до 1/4 фіналу, де, ймовірно, зіграє проти переможця цьогорічного Ролан Гаррос – Мірри Андрєєвої.
У разі перемоги потенційною суперницею Наомі в півфіналі може стати Еліна Світоліна.
Світоліна – Самсонова: онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу престижного турніру в Бад-Гомбурзі