Українські плавці завоювали ще дві нагороди на Паралімпіаді-2024 – Гонтар стала мультимедалісткою

1 вересня 2024 , 21:47 / Читать на русском

Україна здобула ще дві медалі у плаванні на Паралімпіаді-2024.

У плаванні на 100 метрів на спині у класі S11 Данило Семенихін здобув бронзову медаль. Дистанцію він здолав за 1:30:96 хв. Срібло дісталося іспанцеві Ентоні Понсе (1:29.43). А чемпіоном в цій дисципліні став швейцарець Лео МакКреа, який впорався із завданням за 1:27:15 хв.

Сербін оновив світовий рекорд у плаванні на дистанції 100 м спиною – подвійний подіум для України у фіналі

Останньою українкою цього змагального дня, яка виступала у плаванні стала Анна Гонтар. Вона також замкнула чільну трійку на дистанції 100 метрів на спині, здолавши дистанцію за 1:44:25 хв. На другу сходинку з рекордом Азії піднялася китайська плавчиня Лі Чжанг (1:43.17). Чемпіонкою стала британська атлетка Грейс Харві (1:42:33).

Нагадаємо, для Анни Гонтар це вже друга медаль на Паралімпіаді-2024 – кілька днів тому вона стала бронзовою призеркою на 50-метрівці вільним стилем у класі S6.