Україна зазнала першої поразки на Євро-2024 з міні-футболу, але пройшла у плей-офф

3 червня 2024 , 21:33 / Читать на русском

У Сараєво триває чемпіонат Європи 2024 з міні-футболу.

Чемпіонат Європи 2024 з міні-футболу

Казахстан – Україна – 3:2

У останньому поєдинку групового етапу підопічні Віталія Мельника зустрілися з командою Казахастану. У цьому матчі Україна зазнала першої поразки на цьому етапі.

Україна здолала Грецію в другому турі Євро-2024 з міні-футболу і зберегла лідерство в групі

Гра розпочалася динамічно. Україна пропустила ще на дебютній хвилині зустрічі – Єгінджанов відзначився у ворота наших земляків. За декілька хвилин "синьо-жовті" вже поступалися 0:2. Та до кінця першого тайму Україна все ж відквитала м'яч.

По перерві обидві команди оформили по голу. До кінця зустрічі Україна намагалася все ж вирвати бодай нічию, але матч так і завершився з рахунком 3:2 на користь Казахстану.

Зауважимо, що Україна стартувала у групі B із перемоги над командою Англії (5:2), а потім завдала поразки Греції та стала одноосібним лідером групи B. Попри поразку від Казахстану наші земляки вийшли у плей-офф Євро-2024.