Українці взяли медалі на змаганнях зі стрибків у висоту в Чехії

11 лютого 2024 , 11:57 / Читать на русском

Українські стрибуни у висоту здобули дві нагороди на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії Silver.

На другу сходинку п'єдесталу пошани зійшла Юлія Чумаченко. Спортсменка підняла планку до висоти 1.91, за спробами поступившись переможниці Татьяні Гусін – грецька спортсменка взяла її з першого підходу, а українка з третього.

Чумаченко виграла першу нагороду міжнародних стартів у сезоні, взявши бронзу на змаганнях зі стрибків у висоту в Чехії

Нагадаємо, що напередодні українська стрибунка посіла третю сходинку в турнірі "срібного" туру World Athletics. Віце-чемпіонка України у приміщенні підкорила з другої спроби висоту 1.86 м

Також бронзовим призером чоловічих змагань з результатом 2.28 м став Олег Дорощук. Українець максимально наблизився до особистого рекорду, встановленого нещодавно на чемпіонаті України в приміщенні (2.29 м).

Легка атлетика. Стрибки у висоту, Hustopečské skákanie 2024.