Україна достроково втратила шанси на вихід у плей-офф ЧС з гандболу серед жінок

7 грудня 2023 , 09:30 / Читать на русском

Жіноча збірна України з гандболу не претендує на вихід у плей-офф чемпіонату світу.

Україна за підсумками першого туру основного раунду втратила шанси отримати одну з двох путівок до плей-офф.

Україна програла Чехії на жіночому ЧС з гандболу на старті основного раунду

У першому матчі основного раунду українки програли Чехії (23:30) та залишилася на останньому місці турнірної таблиці. Іспанія та Нідерланди, які також є в групі наших землячок, перемогли на старті, на 6 балів випередивши Україну.

Тому "синьо-жовті" разом з Аргентиною втратили математичні шанси на вихід до плей-офф. Українська збірна не зможе фінішувати вище 4-го місця в групі, адже що поступається Чехії та Бразилії за особистими зустрічами.

Нагадаємо, що наша жіноча збірна вперше за 18 років пробилася в основний раунд чемпіонату світу з гандболу. На попередньому етапі українки стали третьою командою в групі з Бразилією, Іспанією та Казахстаном.