Збірна України з гандболу вперше за 18 років подолала попередній раунд жіночого ЧС, розгромивши Казахстан

3 грудня 2023 , 18:29 / Читать на русском

Жіноча збірна України з гандболу у вирішальному матчі попереднього раунду чемпіонаті світу розгромили Казахстан.

Чемпіонат світу з гандболу. жінки. Попередній раунд.

Україна – Казахстан – 37:24 (19:12)

Нагадаємо, Україна зазнала двох поразок на старті попереднього раунду (від Бразилії та Іспанії). Тож матч з Казахстаном був доленосний – переможцниці цієї гри гарантували собі місце у топ-3 і вихід у наступний етап.

Збірна України програла Іспанії на чемпіонаті світу з гандболу

У першому таймі "синьо-жовті" заробили гандикап у 7 м'ячів, а на старті другого відтинку протистояння збільшили відрив до 10. У підсумку підопічні Віталія Андронова розтрощили суперниць з рахунком 37:24. Найрезультативнішими гравчинями у складі "синьо-жовтих" стали півсередні Юлія Андрійчук та Мілана Шукаль – по 8 м'ячів.

Далі Україна побореться за перепустку у чвертьфінал в групі з шістьох команд основного раунду ЧС-2023. До слова, попередній раунд цього турніру наші землячки подолали вперше з 2005 року.