Збірна України з боротьби виграла 7 медалей на молодіжному ЧС-2023 та посіла друге місце у заліку

28 жовтня 2023 , 08:30 / Читать на русском

Українці продовжують демонструвати переможний дух на міжнародній арені.

У столиці Албанії, Тирані, триває чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів до 23 років. У п'ятницю, 27 жовтня, завершилися змагання серед жінок. Україна посіла друге місце у командному заліку.

Погранична тріумфувала на турнірі у Словаччині, ще одна українська гімнастка здобула бронзу – відео

В останній день змагань Ірина Бондар здобула срібну нагороду у категорії до 62 кілограмів. В фіналі вона поступилася Юзуці Інагакі з Японії (0:4). Ще три українки вибороли бронзові медалі: Лілія Маланчук (до 53 кг), Юлія Лесковець (до 65 кг), Ірина Заболоцька (до 72 кг).

Нагадаємо, раніше Соломія Винник стала чемпіонкою світу, а Манола Скобельська та Анастасія Алпєєва здобули бронзові медалі. Таким чином, "синьо-жовті" змогли завоювати 7 нагород на турнірі.