Україна завершила молодіжний чемпіонат Європи з плавання з трьома медалями

14 серпня 2023 , 16:19 / Читать на русском

Молодіжна збірна України з плавання виступила на змаганнях у Дубліні.

Україну на ЧЄ U-23 представляли шість спортсменів: Владислав Бухов, Денис Кесіль, Ілля Лінник, Володимир Лісовець, Вадим Науменко та Максим Овчінніков. Наша збірна завершила змагання з трьома нагородами.

Український паравелогонщик виграв чотири медалі на історичному чемпіонаті світу

Єдину золоту медаль виграв Владислав Бухов. 21-річний плавець фінішував першим у серії запливів на вибування Skins Race. Також він посів третє місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. Ще одну бронзову медаль отримав Максим Овчінніков на дистанції 200 метрів брасом.

Такий результат дозволив Україні посісти лише 12 місце у медальному заліку. Найкращий результат показала Ірландія. У активі команди 6 золотих та 3 срібні медалі.

Варто відзначити Вадима Науменка, який фінішував пʼятим  на дистанції 200 метрів комплексним плаванням, але встановив новий рекорд України – 2:01.04 хвилини.