Українка здобула золоту медаль у байдарці-кросі, яка стала останньою для "синьо-жовтих" на ЄІ-2023

2 липня 2023 , 18:01 / Читать на русском

Українська веслувальниця Вікторія Ус тріумфувала на Європейських іграх у Кракові.

Представниця "синьо-жовтих" змагалася у байдарці-кросі. Ус подолала успішно кваліфікацію та пробилася у фінал. У вирішальному запливі українка фінішувала першою. Зазначимо, що одна з головних суперниць перевернулася на своєму човні та дозволила Вікторії остаточно вирватися вперед.

Бриков здобув срібло Євроігор-2023 з кікбоксингу – ювілейна медаль України

Це золото стало першою і єдиною медаллю України в каное-слаломі на Європейських іграх. Також ця нагорода стала останньою в активі збірної на турнірі у Кракові.

До слова, серед досягнень Вікторії Ус шість медалей Кубка світу з веслувального слалому: три срібла ти три бронзи. Крім цього, веслувальниця також виграла історичну медаль Кубка світу в екстремальному слаломі у 2022-му. Вікторія двічі брала участь в Олімпійських ігор, але там виграти медалі не вдалося.