30 березня 2023 , 10:25 / Читать на русском

Зірковий український лижний акробат Дмитро Котовський отримав нагороду від НОК.

Нещодавно Національний олімпійський комітет України після тривалої паузи відновив щомісячне визначення найкращих спортсменів країни. За підсумками лютого ця нагорода дісталася Анастасії Новосад, а у березні рівних не мав інший представник лижної акробатики Дмитро Котовський. Найкращим тренером місяця вдруге поспіль став наставник збірної України з фрістайлу Енвер Аблаєв.

"Цей стрибок – унікальний": як українець лише вдруге в історії фрістайлу виконав надскладний "Ураган"

21-річний Котовський у березні підсумував загалом блискучий сезон, фінішувавши на другій сходинці загального заліку Кубка світу. Раніше українець виграв два етапи КС-2022/23 – в американському Дір-Веллі та швейцарському Енгадіні. На етапі в канадському Ле-Реле Дмитро завойовував срібло та бронзу.

Чемпіонаті світу у Грузії Котовський завершив із бронзовою нагородою командних змагань.

Вже вдруге у 2023-му найкращою юною спортсменкою місяця стала біатлоністка Олександра Меркушина. У березні вона виграла дві бронзові медалі на чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів.