Білодід дискваліфікували з Гренд Слему через заборонений прийом

16 лютого 2023 , 20:42 / Читать на русском

Українські дзюдоїсти виступили на турнірі в Тель-Авіві.

У категорії до 57 кг Дар'я Білодід перемогла бронзову призерку Токіо-2020 Йошіду Цукасу, італійку Вероніку Тоніоло та Тімну Нельсон Леві з Ізраїля.

Білодід завоювала дебютну медаль в новій ваговій категорії на Гренд Слемі з дзюдо

У півфіналі наша дзюдоїстка програла лідерці світового рейтингу Крісті Дегучі. Під кінець основного часу Дар'я отримала hansoku-make, через що була дискваліфікована і не мала змогу продовжити боротьбу за бронзу. Вона посіла 5 місце.

"Вона не знялася, її у півфіналі дискваліфікували за порушення. За таке порушення вже дискваліфікація повна зі змагань йде, не лише із сутички. Скажімо так: вона зробила заборонений прийом, могла травмувати суперницю. Зараз такі правила жорстокі, що якщо таку помилку робиш, знімають повністю зі змагань", – сказав тренер збірної України Віталій Дуброва Суспільному Спорт.

Додамо, що Артем Лесюк (до 60 кг) та Анастасія Чижевська (до 57 кг) здобули по одній перемозі та по одній поразці.