Лузан знову стала чемпіонкою світу в каное-одиночці – в українки вже 4 медалі ЧС з веслування

7 серпня 2022 , 18:34 / Читать на русском

Дворазова призерка Олімпійських ігор-2020 Людмила Лузан здобула вже четверту медаль на ЧС з веслування на байдарках і каное.

Українка виграла золото у каное-одиночці на дистанції 500 метрів у останній день змагань. Вона подолала цю дистанцію за 2:22.34 хв, випередивши одну з головних суперниць, канадку Софію Дженсен на 0.87 секунди. Трійку найкращих замкнула чинна чемпіонка, чилійка Марія Майльярд.

Українка Лузан виграла історичне золото на ЧС з каное-веслування

"Друга перемога для моєї України. Дуже щаслива, що вдалося вибороти перемогу. Дякую усім, хто мене підтримує. Зараз уся Україна підтримує один одного, ми перемагаємо всюди, і ми показуємо, що ми найсильніші. Я дуже щаслива, немає слів", – сказала Лузан після фінішу Суспільне Спорт

Додамо, що Лузан – перша чемпіонка світу в цій дисципліні в історії України. Це вже третя медаль спортсменки на цьому чемпіонаті світу. До цього вона завоювала золото на дистанції 1000 м та срібло у двійках зі своєю олімпійською партнеркою Анастасією Четверіковою на 500 м.

Чемпіонат світу-2022 з веслування. Каное-одиночки, 500 м (жінки)