Українець Мчедлідзе виграв втішну сутичку та змагатиметься за олімпійську бронзу у вільній боротьбі

11 серпня 2024 , 12:25 / Читать на русском

Український борець вільного стилю Муразі Мчедлідзе, який виступає у ваговій категорії до 97 кг, виграв втішну сутичку за вихід у бронзовий фінал.

Мчедлізде отримав право на втішні сутички завдяки тому, що грузин Гіві Матчарашвілі, якому українець поступився у чвертьфіналі, вийшов у фінал.

Останній шанс України на медаль – розклад завершального дня Олімпіади-2024

У суперники 30-річному українцеві в сутичці за путівку у бронзовий фінал Олімпіади дістався 22-річний Ніколас ЙоХаннес де Ланге з ПАР.

Рахунок у сутичці відкрив представник африканського континенту – 2:0. Однак до перерви український борець зумів відновити паритет. В другому періоді Мчедлідзе заробив два бали, а де Ланге за кілька секунд до завершення ще один. Представники Нікола висунули протест, але після перегляду відеоповтору рішення суддів було на стороні нашого земляка. Муразі додали один бал після програного суперником челенджу.

5:3 – Мчедлідзе йде далі. У поєдинку за олімпійську бронзу він зустрінеться з представником Азербайджану Магомедовим.