Срібло України, золото боксерки-"чоловіка", США продовжують лідирувати – підсумки 14-го дня Олімпіади

10 серпня 2024 , 01:44 / Читать на русском

9 серпня, у 14-й день Олімпіади-2024 українські атлети вибороли 11-ту медаль та ще одну, мінімум срібну, гарантували.

Українські веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули срібну медаль у каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Бубка на Олімпіаді-2024 з посмішкою нагородив спортсменку, яка вважає його рідний Донецьк російським

А борчиня Ірина Коляденко вийшла у фінал у ваговій категорії до 62 кілограмів та гарантувала собі, мінімум, срібло.  Фінал за участі Коляденко відбудеться у суботу, 10 серпня, де вона зустрінеться з віце-чемпіонкою світу, японкою Сакурою Мотокі.

З інших подій на Іграх відзначимо такі.

Збірна Іспанії у фіналі футбольного турніру здолала Францію – 5:3 у найрезультативнішому фіналі олімпійського турніру в історії.

Прогнозованою перемогою завершила турнір скандальна алжирська боксерка Іман Хеліф, яка у фіналі вагової категорії о 66 кілограмів перемогла китаянку Лю Ян.

Жіноча збірна Нідерландів з хокею на траві виграла чергові золоті медалі на Олімпійських іграх. Це вже четверта перемога жіночої збірної Нідерландів за останні п'ять ОІ. Лише в Ріо-2016 нідерландки посіли 2-е місце.

Збірна Канади здобула золоту медаль в естафеті 4х100 метрів. У фінальному забігу збірна США сенсаційно отримала дискваліфікацію: Крістіан Коулмен не зміг передати паличку Кенету Беднареку після першого етапу, врізавшись в нього.

Представник Болгарії Карлос Насар став олімпійським чемпіоном у важкій атлетиці. Він виграв золото у ваговій категорії до 89 кг. 20-річний спортсмен встановив новий світовий рекорд – 404 кг після ривка та поштовху. Також йому підкорився ще один світовий рекорд – він перший, хто підняв 224 кг у поштовху.

Японка під ніком Ami стала першою в історії чемпіонкою Олімпіади в брейкінгу.

У медальному заліку без особливих змін: збірні США та Китаю продовжують боротьбу за першість: наразі у них рівна кількість золотих нагород – по 33. Але американці значно випереджають суперника за кількістю срібла і бронзи.

Україна, незважаючи на здобуття срібла, втратила у загальній таблиці три позиції – за два дні до фінішу Олімпіади наша команда 18-та.