Олімпіада-2022: Швеція захопила лідерство в заліку, найкращий день українців – підсумки 7 лютого

7 лютого 2022 , 20:06 / Читать на русском

Збірна Швеції стала новим лідером медального заліку на Олімпійських іграх у Пекіні.

"Тре кронур" – єдина поки команда, якій вдалося завоювати 3 золоті нагороди. На вершину заліку шведів вивела гірськолижниця Сара Ектор, яка 7 лютого тріумфувала у гігантському слаломі.

"Не вистачило повітря, вона захлинулася": тренер пояснив чому Семеренко не фінішувала на Олімпіаді

"Чемпіонами дня" стали канадці, що завоювали одразу 4 нагороди. Щоправда, лише одна з них  золота. Її здобув сноубордист Макс Парро.

В згаданих змаганнях гірськолижниць 39-й результат показала 21-річна українка Анастасія Шепіленко. 33-м у швидкісному спуску фінішував Іван Ковбаснюк.

Загалом же змагальний день 7 лютого став поки найкращим для збірної України. Постаралися біатлоністки Юлія Джима та Ірина Петренко, які показали 10-й та 11-й результати у індивідуальній гонці.