Норвегія захопила лідерство в медальному заліку Олімпійських ігор, українці поки без нагород

5 лютого 2022 , 18:08 / Читать на русском

Після першого повноцінного змагального дня на Олімпійських іграх в Пекіні медальний залік очолили норвежці.

Збірна Норвегії поки єдина, якій вдалося завоювати дві золоті нагороди.

Норвежка здобула перше золото Олімпіади-2022 – українка фінішувала у крові

Перше золото скандинавам принесла Тереза Йохауг. Легендарна лижниця виграла скіатлон (7,5 км класикою + 7,5 км вільним стилем). Крім того, норвежці не мали рівних у біатлонній змішаній естафеті.

Збірна України у тих же змаганнях, згадаємо, фінішувала 13-ю. У скіатлоні найкращою з наших дівчат стала Марина Анцибор – 56-те місце.

В бігу на ковзанах на 3000 м олімпійською чемпіонкою стала Ірене Схаутен з Нідерландів. Стрибки з нормального трампліна виграла словенка Урса Богатай.

В могулі тріумфував швед Вальтер Валльберг, а змішану естафету в шорт-треку виграли китайці.