Збірна України з хокею не без проблем здолала Іспанію: поступалися у рахунку, пропустили першу шайбу

1 травня 2024 , 15:05 / Читать на русском

Збірна України після трьох розгромних перемог на ЧС у Дивізіони 1В, неочікувано стикнулася з проблемами в матчі з Іспанією.

Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон ІВ. 4-й тур.

Україна – Іспанія – 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Шайби України: Садовіков-2, Трахт-2, Кривошапкін, Захаров.

Турнірна таблиця.

1. Україна – 12 очок (різниця шайб – 27:1).

2. Литва – 9 (12:3).

3. Китай – 6 (10:10).

4. Естонія — 2 (5:17).

5. Іспанія – 1 (5:20).

6. Нідерланди – 0 (2:10).

Після трьох розгромних перемог із загальною різницею шайб – 21:0, збірна України з хокею мала неабиякі труднощі в поєдинку з іспанцями. Піренейська збірна до зустрічі з "синьо-жовтими" програла три матчі, але мала в активі одне очко, бо поступилася Естонії не в основний час, а в овертаймі (3:4).

Збірна України з хокею знищила Китай, здобувши третю розгромну перемогу поспіль на ЧС

Першу 20-хвилинку команди провели без голів. Водночас українці у 2,5 рази перевершили суперників за числом кидків по воротах – 10:4.

Натомість рахунок відкрила саме Іспанія. Першу шайбу у ворота України на ЧС-2024 закинув Гастон Гонсалес, який реалізував більшість – 1:0.

До кінця періоду "синьо-жовті" відігралися вже у рівних складах. Своїм другим голом у Вільнюсі відзначився форвард Даніїл Трахт, який реалізував вихід віч-на-віч – 1:1!

Третій період вже був повністю за "синьо-жовтими". Спочатку Станіслав Садовіков вивів нашу команду вперед. Потім відзначалися Гліб Кривошапкін та Віктор Захаров. А наприкінці гри дублі оформили Садовіков і Трахт – 6:1.

Матч Україна – Іспанія відкрив четвертий ігровий день. Сьогодні відбудуться ще дві гри: Естонія – Нідерланди (початок о 16:00) та Литва – Китай (19:30).

До завершення чемпіонату команді Дмитра Христича залишається провести одну зустріч – потенційно вирішальний очний матч з Литвою. Він відбудеться в п'ятницю, 3 травня, початок – о 19:30.