Збірна України в меншості програла Франції на старті кваліфікації історичного ЧС з футзалу серед жінок

16 жовтня 2024 , 18:58 / Читать на русском

Жіноча збірна України з футзалу стартувала у відбірковому турнірі до ЧС-2025 матчем з Францією.

ЧС-2025, кваліфікація

Україна – Франція – 1:3

Голи: Воловенко, 23 – Альбербіде, 8, Атаманюк, 16, Біттерлін, 39

Вилучення: Дубицька, 37

Збірна України прибула до Чехії, щоб позмагатись за путівку на перший в історії Чемпіонат світу, який відбудеться наступного року на Філіппінах.

Історична бронза на ЧС з футзалу у відеоогляді матчу Україна – Франція – 7:1

У першому таймі українки наробили помилок, за що й поплатилися. Вже на 8-й хвилині зустрічі Альбербіде відкрила рахунок, зігравши на добиванні. Згодом перевагу подвоїла Атаманюк – француженка родом з України. Футзалістка відправила м'яч з восьми метрів. Суперниці України досить багато ризикували і отримали у підсумку 4 фоли.

По перерві, нашим землячкам вдалося відігратися: Кислова від своїх воріт закинула м'яч на Воловенко і та головою переправила його у ворота. Непогані шанси також були у Шульги та Титової. На 37-й хвилині "синьо-жовті" залишилися в меншості через вилучення Дубицької – українка отримала дві жовтих. Крапку у грі поставила Біттерлін, принісши своїй команді перемогу з рахунком 3:1.

Нагадаємо, що Українки потрапили до відбіркової групи 3, де їхніми суперницями стали збірні Франції, Північної Ірландії та Чехії (господині турніру).