Збірна України з футзалу впевнено здолала Нідерланди і увірвалася у чвертьфінал чемпіонату світу

24 вересня 2024 , 19:27 / Читать на русском

Збірна України з футзалу в 1/8 фіналу чемпіонату світу зустрічалася з Нідерландами.

Чемпіонат України з футзалу. 1/8 фіналу

Україна – Нідерланди – 3:1

Гол: Бузамбу, 29, – Зварич, 6, Мельник, 31, 40

Збірна України повела у рахунку на 6-й хвилині зустрічі: Михайло Зварич впритул вразив ворота нідерландців після прострілу Даниїла Абакшина. У першому таймі підопічні Олександра Косенка завдали 20 ударів по воротах, а наші суперники 17. На перерву так і пішли за мінімальної переваги "синьо-жовтих".

Скандал на ЧС з футзалу: Францію звинувачують у здачі матчу з Іраном – інші збірні бунтують

На самому старті другого тайму подвоїти хитку перевагу збірної України міг Корсун, але розрядив гармату у поперечку. Натомість невдовзі "синьо-жовті" пропустили. Букарі прорвався флангом, обіграв Шведа та віддав на Бузамбу, а той вразив ворота Сухова.

Однак Нідерланди раділи не довго – за лічені хвилини Мельник знову вивів "синьо-жовтих" вперед. А на останній хвилині він оформив дубль. поставивши переконливу крапку в цьому протистоянні.

3:1 – Україна виходить у чвертьфінал чемпіонату світу. Також на цю стадію вже пробилася збірна Бразилії, яка розтрощила Коста-Ріку (5:0).

Пдопічні Олександра Косенка в наступній стадії ЧС зустрінуться з переможцем пари Іспанія – Венесуела.