Божевільна втрата перемоги киянами у відеоогляді матчу футзальної Ліги чемпіонів ХІТ – Констракт – 5:6

29 листопада 2023 , 21:58 / Читать на русском

Київський ХІТ епічно програв польській команді Констракт Любава на старті елітного етапу футзальної Ліги чемпіонів.

Кияни відкрили рахунок на 7-й хвилині – відзначився Жук. Однак польська команда швидко відповіла забитим м'яем у викоанні Де Олівейри. До перерви Абакшин встиг знову вивести ХІТ вперед.

ХІТ епічно поступився Констракт Любаві на старті еліт-етапу футзальної ЛЧ – поляки оформили неймовірний камбек

На старті другого тайму Сірий наростив перевагу підопічних Олега Лук'яненка. Згодом Абакшин оформив дубль та довів рахунок до розгромного 4:1. Однак на останніх хвилинах на майданчику розігрався божевільний трилер.

За дві хвилини Констракт забив чотири м'ячі та вирвався вперед. На останніх секундах Чернявський відновив статус-кво і, здавалося, врятував хоча б нічию для київської команди. Однак втримати її ХІТ не зміг – незадовго до сирени Де Олівейра оформив дубль та вигриз перемогу для Любави.

5:6 – кияни зазнають прикрої поразки на початку елітного етапу Ліги чемпіонів. Завтра, 30 листопада вони зіграють з хорватським Ольміссумом.