ХІТ достроково вийшов у еліт-раунд футзальної Ліги чемпіонів, розгромивши Олміссум в епічній кінцівці

26 жовтня 2023 , 22:36 / Читать на русском

У другому турі основного раунду футзальної Ліги чемпіонів київський ХІТ розбив хорватський Олміссум.

Ліга чемпіонів. основний раунд. Другий тур

Олміссум – ХІТ – 1:4

Голи: Кустура, 1 – Педяш, 37, 38, Сухов, 39, 39

Вилучення: Секуліч, 38

Олміссум відкрив рахунок на першій хвилині зустрічі – у воротах Сухова розписався капітан хорватської команди Кустура. Цей гол виявився єдиним у стартовому таймі.

ХІТ несподівано розписав нічию з фіналістом Ліги чемпіонів

ХІТ зумів відновити статус-кво аж на 37-й хвилині: гол у свій актив записав Олександр Педяш, автором асисту став Сергій Журба. Наприкінці поєдинку гості залишилися в меншості. ХІТ майже одразу конвертував перевагу в гол – Педяш оформив дубль.

Олміссум був змушений ризикувати. А кияни видали феєричну кінцівку матчу – на останній хвилині голкіпер української команди Олександр Сухов забив двічі у порожні ворота Олміссума та довів рахунок до розгромного – 4:1. Набравши чотири очки у двох іграх ХІТ забезпечив собі вихід в еліт-раунд Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, у стартовому турі кияни несподівано зіграли унічию (2:2) з фіналістом попереднього сезону Ліги чемпіонів – лісабонським Спортінгом. Також суперником ХІТа в групі є казахстанський Аят – з ним українська команда зустрінеться у суботу, 28 жовтня.