Розкішні комбінації і справжні курйози у відоогляді матчу Сербія – Україна – 1:6

24 січня 2022 , 12:27 / Читать на русском

Підопічні Олександра Косенка розтрощили суперника і зберегли шанси на вихід у плей-офф Євро-2022.

Євро-2022. Група А. Тур 2

Сербія – Україна – 1:6

Голи: Томіч, 39 – Зварич, 2, 34 Васіч (аг), 6, Абакшин, 15, Чернявський, 20, Корсун, 39

Україна розтрощила Сербію на футзальному Євро та зберегла шанси на плей-офф

Ще до перерви "синьо-жовті" забили 4 голи у ворота суперника. У другому таймі Україна зробила рахунок геть непристойним 6:0 і лише тоді наші хлопці дозволили суперникові забити гол-престижу.

В іншому матчі групи А Португалія обіграла господаря форуму Нідерланди – 4:1. В останньому турі наша команда зіграє з чинним чемпіоном Європи Португалією, а серби – з господарем форуму Нідерландами. У плей-офф вийдуть дві найкращі команди. Ситуація в квартеті А наразі виглядає так: