Динамо U-19 зі Суркісом і Пономаренком не змогло дотиснути Марібор у Юнацькій Лізі УЄФА

23 жовтня 2024 , 15:51 / Читать на русском

Динамо з U-19 зустрічалося з однолітками з Марібора у першій грі другого раунду Юнацької Ліги УЄФА.

Юнацька Ліга УЄФА. Другий раунд. Перший тур

Динамо U-19 – Марібор U-19 – 1:1

Голи: Пейкрішвілі, 67 – Подлєснік, 37

Кияни через війну росії проти України були змушені приймати суперників у Польщі, у місті Стальова Воля на місцевому стадіоні.

Динамо U-19 вдруге в сезоні перемогло з рахунком 10:0 – під роздачу потрапив Рух

У першому таймі Динамо завдало 7 ударів у площину воріт Марібора, а опоненти відповіли лише одним. І цього словенцям виявилося достатньо, щоб вирватися вперед. На 37-й хвилині "біло-сині" втратили м'яч на підступах до власного штрафного, а форвард Нік Подлєснік "парашутом" переправив снаряд у ворота В'ячеслава Суркіса.

Динамо змогло відквитати гол аж на екваторі другого тайму, реалізувавши штрафний удар. Іван Андрейко навісив, Александре Пейкрішвілі замкнув – 1:1. Однак на більше кияни не спромоглися. Матч-відповідь відбудеться 6 листопада у Словенії.