Повернення Гаві та дубль Лєвандовскі у відеоогляді матчу Барселона – Севілья – 5:1

21 жовтня 2024 , 11:59 / Читать на русском

Барселона розбила Севілью у 10-му турі іспанської Прімери. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

Ла Ліга. 10-й тур

Барселона – Севілья – 5:1

Голи: Лєвандовскі, 24 (п), 39, Педрі, 28, Торре, 82, 88 – Ідумбо, 87

Каталонці забезпечили собі комфортну перевагу вже у першому таймі, забивши у ворота суперників до перерви три голи. Дублем відзначився Роберт Лєвандовскі, який продовжує вражати результативністю у новому сезоні. У активі форварда вже 12 голів у Ла Лізі – він очолює список бомбардирів.

Барселона з дублями Лєвандовскі і Торре нещадно розчавила Севілью і одноосібно очолює Прімеру

Зе один гол забив Педрі, розстрілявши ворота суперників після передачі Ямала. А наприкінці поєдинку ще один дубль оформив 21-річний Пабло Торре. Окрім перемоги, надзвичайно приємною новиною для вболівальників "блаугранас" стало повернення на поле Гаві, який пропустив 11 місяців через травму.

Наразі Барселона має 27 очок і очолює турнірну таблицю Ла Ліги, випереджаючи Реал на три пункти.