Тренер Чехії розкритикував пенальті у ворота своєї команди і вважає, що вона заслужила на перемогу

15 жовтня 2024 , 09:29 / Читать на русском

Наставник збірної Чехії прокоментував результат поєдинку з Україною у четвертому турі Ліги націй.

Нагадаємо, на 18-й хвилині чехи відкрили рахунок завдяки голу Черва. А на початку другого тайму Крейчі зіграв рукою в карній зоні та "привіз" пенальті. З 11-метрової позначки не схибив Артем Довбик – 1:1.

Ребров розсекретив розмову в роздягальні та оцінив результат матчу з Чехією

"Я думаю, що нічия – справедливий результат сьогоднішнього матчу. Хоча нам інколи здавалося, що ми заслуговували на перемогу. Важкий поєдинок, дуже інтенсивний, гадаю ми заслужили на один пункт, враховуючи, що ми грали з фаворитом.

Пенальті? Поки я бачив лише фото. Гадаю, призначення таких 11-метрових шкодить футболу", – цитує Гашека офіційний сайт УАФ.

Зараз збірна України з 4 очками посідає останнє місце у турнірній таблиці своєї групи. А Чехія очолює квартет (7 пунктів). Другими йдуть грузини (6 залікових балів), а третіми – албанці (6 очок).