Аргентина з Мессі втратила очки у матчі з Венесуелою, Бразилія вирвала перемогу над Чилі – кваліфікація ЧС-2026

11 жовтня 2024 , 09:30 / Читать на русском

У Південній Америці відбулися чотири поєдинки 9-го туру відбору на Мундіаль-2026.

Еквадор – Парагвай – 0:0

Аргентина у матчі з Венесуелою вийшла вперед вже у дебюті – за "альбіселесте" відзначився Отаменді. Лідер чинних чемпіонів світу Ліонель Мессі відіграв увесь матч, але не допоміг своїй команді втримати перемогу. У другому таймі Рондон встановив паритет і остаточний рахунок – 1:1.

"ПСЖ – це лайно": Мессі жорстко висловився про колишній клуб

До слова, це вже другий поєдинок поспіль, де Аргентина втрачає очки. У попередньому вона програла Колумбії на виїзді (1:2).

Бразилія ледь обіграла Чилі. До 89-й хвилини рахунок був рівним (1:1), але потім Енріке забив вирішальний м'яч.

Болівія обіграла Колумбію, попри те, що вже на 21-й хвилині Куельяр залишив болівійців у меншості, вхопивши пряму червону картку. Його команді вдалося відкрити рахунок у другому таймі, і цей гол став вирішальним у матчі.

А от Еквадор та Парагвай не змогли визначити переможця – гра завершилася "сухою" нічиєю.

Аргентина очолює турнірну таблицю з 19 очками в активі, за нею йде Колумбія з 16 пунктами. На третьому щаблі розташувався Уругвай, який має 15 очок і гру в запасі. Четвертою йде Бразилія (13), п'ятим – Еквадор (12), за ним – Болівія. Венесуела на сьомій сходинці. Парагвай та Чилі посідають восьме та дев'яте місця відповідно, а на самому дні перебуває Перу.