6 жовтня 2024 , 19:57 / Читать на русском

У 9-му турі української Прем'єр-ліги Динамо зустрілося з Кривбасом.

Українська Прем'єр-ліга

Динамо – Кривбас – 2:1

Голи: Рубчинський, 5, Буяльський, 25 (пен) – Михавко, 45+3 (авт)

Хоч Динамо і стартувало в лізі Європи поразками проти Лаціо (0:3), та Хоффенхайма (0:2), в УПЛ у киян все досить перспективно. Відібрати у киян очки цього сезону вдалося лише Руху, з якими "біло-сині" розписали "суху" нічию. У цьому поєдинку не взяли участь одні з лідерів команди Шовковського – Володимир Бражко, який травмувався у матчі з Хоффенхаймом, та Олександр Піхальонок.

Сабо пригадав поєдинок між Динамо і Спартаком: "Судді тягнули їх не тільки за вуха, а й за чл*н"

Рубчинський відкрив рахунок вже на старті зустрічі, з другої спроби влучивши у сітку. Згодом арбітр зафіксував у Кліщука гру рукою, призначивши у ворота Кривбаса пенальті. Віталій Буяльський впевнено виконав 11-метровий, подвоївши перевагу киян. Тьмяну гру підопічних Вернидуба компенсував під завісу першого тайму Михавко – Тарас невдало підставився і відправив м'яч у власні ворота.

По перерві темп гри значно сповільнився. Декілька спроб зробив Соса, але вони не увінчалися успіхом.

У підсумку Динамо очолило турнірну таблицю УПЛ, набравши 22 очки. Далі йде Полісся (20 балів), Олександрія (20) та Шахтар (16). Кривбас розташовується на 8-му місці (11).