"Мудрик міг би оформити ще один асист": англійське видання оцінило виступ українця в матчі проти Гента

4 жовтня 2024 , 09:29 / Читать на русском

Англійська преса оцінила виступ вінгера Челсі Михайла Мудрика у матчі Ліги конференцій проти Гента (4:2).

Мудрик відзначився асистом у переможному матчі Челсі. Англійське видання Football London оцінило виступ українця.

Мудрик оформив асист – Челсі здолав Гент у першому турі Ліги конференцій

"У Михайла Мудрика з'явився ще один шанс заявити про себе Маресці, оскільки хвилин у Прем'єр-лізі для вінгера у сезоні 2024/2025 було вкрай мало, і вони були рідкісні. Українцеві наразі потрібно отримувати вигоду з будь-яких хвилин, які йому випадають, оскільки він має намір змінити думку головного тренера.

Молодий гравець додав ще одну результативну передачу до свого активу, віддавши пас Вейга, який відкрив рахунок у матчі. Дьюсбері-Холл зіграв велику роль у голі, віддавши чудову передачу Мудрику, який, своєю чергою, підняв м'яч із точністю до дюйма до партнера біля дальньої штанги, щоб той головою переправив м'яч у дальній кут воріт.

Це був чудовий пас від гравця Челсі. Можливо, він міг би зробити ще одну результативну передачу через кілька хвилин, перебуваючи у вигідній позиції, але його навіс припав прямо в руки Руфу, коли двоє його партнерів по команді рушили в штрафний майданчик", – йдеться в матеріалі Football London.