Розгромна поразка "гірників" у відеоогляді матчу ЛЧ Шахтар – Аталанта – 0:3

2 жовтня 2024 , 23:17 / Читать на русском

Шахтар у другому турі Ліги чемпіонів зазнав поразки від Аталанти з рахунком 0:3.

Підопічні Пушіча пропустили вже на 21-й хвилині зустрічі – Джимсіті заштовхав м'яч у сітку. Подвоїти перевагу Аталанті вдалося на 44-й хвилині зустрічі завдяки голу Лукмана. "Гірники" в першому тайм нічим відповісти не змогли, не спромігшись бодай на удар у бік воріт суперника.

Шахтар з тріском програв Аталанті у матчі Ліги чемпіонів – Пушіч і Ко продовжують пробивати дно

У другому таймі Конопля двічі намагався скоротити відставання, але Юхиму не вистачало фарту. Різник раз за разом рятував українців, втім, на 48-й хвилині зустрічі гості таки записали третій гол у свій актив. Під завісу зустрічі травмувався Степаненко.

Завдяки перемозі Аталанта набрала 4 очки й піднятись на сьому сходинку, а Шахтар з одним пунктом опустився на 25-те місце.