2 жовтня 2024 , 16:52 / Читать на русском

Шахтар U-19 зіграв зі своїми однолітками з Аталанти у другому турі Юнацької ліги УЄФА.

Юнацька ліга УЄФА. Другий тур

Шахтар – Аталанта – 0:3

Голи: Камара, 10, Фіогбе, 45, 49

Нагадаємо, у стартовому турі юні "гірники" вигризли перемогу у гольовій перестрілці з Болоньєю – 4:3. Однак поєдинок з Аталантою одразу почав складатися не на користь Шахтаря.

Шахтар U-19 вирвав перемогу у шаленій перестрілці з Болоньєю на старті Юнацької ліги УЄФА

Донеччани пропустили перший м'яч на 10-й хвилині. Фіогбе покотив на Камара у межах штрафного, а гвінейський нападник розписався у воротах "помаранчево-чорних". Ще до перерви бергамаски зуміли подвоїти свою перевагу, реалізувавши штрафний удар – Фіогбе записав у свій актив до асисту ще й гол

А на старті другого тайму рахунок став розгромним для донецької команди. Фіогбе оформив дубль, головою замкнувши навіс від партнера. "Гірники" так і не змогли відквитати хоча б один гол, тож зустріч завершилася їхнім фіаско – 0:3.

Нагадаємо, поєдинок основних команд Шахтаря й Аталанти відбудеться вже сьогодні, 2 жовтня. Стартує поєдинок о 19:45.