Мессі оформив шедевр й приніс Інтер Маямі нічию, клуб Сватка епічно врятувався з 0:2 – МЛС

29 вересня 2024 , 09:30 / Читать на русском

У ніч на 29 вересня відбулися поєдинки 31-го туру МЛС. Результати читайте на Спорт 24.

Інтер Маямі – Шарлотт Індепенденс – 1:1

Голи: Мессі, 68 – Свідерскі, 57

Остін – Реал Солт-Лейк – 2:2

Голи: Обріан, 82, Біро, 89 – Крукс, 48, Гонсалвеш, 65

Інтер Маямі продовжив потужну серію без поразок, яка налічує вже 6 матчів поспіль. Щоправда, у грі з Шарлотт "чаплі" були близькими до невдачі й ледь вигризли нічию завдяки Ліонелю Мессі.

Інтер Маямі втратив перемогу на останніх секундах – Мессі приклався до гола, Кривцов вийшов перед пропущеним

Інтер програвав до 67 хвилини, поки легендарний аргентинець неймовірним ударом з-за меж штрафного майданчика не влучив точно в кут і зрівняв рахунок, який став фінальним. Сергій Кривцов у матчі участі не брав. Клуб українця продовжує лідирувати в Східній конференції МЛС.

Олександр Сваток став свідком фантастичного камбеку Остіна, який під завісу гри відіграв два голи й врятував один заліковий бал. Українець з'явився на полі на 88 хвилині й результативними діями не відзначився.