Сирота забив дебютний гол за Маккабі Хайфа і "привіз" пенальті – відео

15 вересня 2024 , 14:52 / Читать на русском

Орендований у Динамо оборонець Олександр Сирота відзначився першою результативною дією за Маккабі з Хайфи.

Чемпіонат Ізраїля. Третій тур

Маккабі Бней-Рейне – Маккабі Хайфа – 2:2

Голи: Хадіда, 61, 90+14 (п) – Саба,17, Сирота, 90+3

У третьому турі чемпіонату Ізраїля команда Маккабі Хайфа зустрічалася з Маккабі Бней-Рейне. До 90+3 хвилини рахунок був паритетним, але Сирота зумів вивести свій колектив вперед.

Трубін пропустив на 22-й секунді, але Бенфіка влаштувала погром у дебютному матчі нового тренера

Олександр забив головою, замкнувши подачу свого партнера по команді з кутового. Дебютний гол українця за Маккабі з Хайфи. Однак вже через кілька хвилин Сирота трохи зіпсував враження, "привізши" у свої ворота пенальті за гру рукою у власному штрафному майданчику. Опонент реалізував 11-метровий – це трапилося аж на 14-й компенсованій хвилині. Відтак команди розписали бойову нічию – 2:2.

Нагадаємо, Сирота перебрався в Ізраїль у червні цього року. Його орендна угода з Маккабі Хайфа чинна до літа 2025-го. Після трьох турів нового сезону команда Сироти очолює турнірну таблицю чемпіонату Ізраїля.