Чехія – Україна – 3:2 – відео голів та огляд матчу Ліги націй

11 вересня 2024 , 08:30 / Читать на русском

Україна зазнала поразки від збірної Чехії у другому турі Ліги націй.

Збірна України невдало стартувала у матчі з чехами. Підопічні Гашека після серії моментів вийшли вперед на 21-й хвилині – відзначився Шульц. Згодом паритет зумів відновити Владислав Ванат, забивши після пасу Шапаренка. Та ще до завершення першого тайму півзахисник Вікторії Пльзень оформив дубль.

Чехія – Україна: Ребров прокоментував гру "синьо-жовтих" та відповів, чи йде у відставку

По перерві "синьо-жовті" грали набагато краще, постійно створюючи небезпеку біля воріт суперників. Втім, арбітр на екваторі другого тайму розгледів гру рукою у Матвієнка, призначивши пенальті. 11-метровий успішно виконав Соучек, зробивши рахунок 3:1. Скоротити відставання зумів Судаков, але перемога все була за господарями.

У підсумку Україна з 0 в активі опинилася на останньому місці квартету. Очолює список Грузія (6 очок), далі йдуть Албанія (3), та Чехія (3).