Данія з голом-цукеркою переконливо перемогла Сербію, білоруси ледь не зганьбилися з Люксембургом – Ліга націй

8 вересня 2024 , 20:58 / Читать на русском

Відбулися поєдинки другого туру нового розіграшу Ліги націй.

Нереалізований пенальті: Вокер, 82

Данія впевнено здолала Сербію. Скандинави відкрили лік забитим м'ячам на 36-й хвилині – півзахисник Ренна Гренбек з близької відстані низом "прошив" Райковіча, Поульсен записав у свій актив гольову передачу.

Німеччина розчавила Угорщину, Нідерланди у шаленому матчі перестріляли Боснію і Герцеговину в Лізі націй

У другому таймі Данія наростила перевагу – Поульсен до асисту додав ще й немовірно красивий гол, ефектно забивши у падінні через себе. 2:0 – скандинави б'ють сербів та набирають 6 очок у двох турах.

У паралельному матчі Словаччина без проблем обіграла Азербайджан. Рахунок відкрили на екваторі першого тайму. Захисник збірної Азербайджану Сейдієв "привіз" пенальті у ворота своєї команди, поставивши супернику підніжку в карній зоні. Ондрей Дуда чітко реалізував 11-метровий удар. А вже за лічені хвилини словаки подвоїли перевагу – Стрелец впритул розстріляв ворота гостей, замкнувши ближню стійку. У підсумку 2:0 на користь підопічних Франческо Кальцони. Словаки теж набирають 6 пунктів за два стартові тури.

Білорусь ледве змогла обіграти Люксембург – 1:0. Єдиний гол представники поплічниці терористів забили на 76-й хвилині. Північна Ірландія несподівано програла Болгарії – 0:1.